Barschema 2017

Let op! Dit is het originele barschema. Eventuele wijzigingen zijn te vinden in de map in het clubhuis.

TIp: gebruik de sneltoets 'ctrl + f' om te zoeken op deze pagina. Vul je naam in, druk op enter, en je vindt snel wanneer je ingepland staat
Mocht je liever het bardienst-schema als excel lezen, kan je hier klikken

 WEEK 12 
zaterdag  25 maart16.00-Caroline Herrewijnen
Lentetoernooi Albert Herrewijnen
zondag 26 maart  
 13.00-17.00Lennert vd Hurk
Openings trn Rogier Blaak
   
 WEEK13 
maandag  27 maart19.30-23.00Frans Caspers
dinsdag  28 maart19.30-23.00Cornel vd Kolk
woensdag  29 maart19.30-23.00Stephanie vd Kolk
 donderdag  30 maart19.30-23.00Myrthe Oosterhof
vrijdag  31 maart19.30-23.00Matthijs Meijnders
zaterdag 1 april  
   
Evt Jeugd16.00-19.30 
 19.30-23.00 
zondag 2 april09.00-12.30Jacqueline vd Meer
 12.30-16.00Cornel vd Kolk
Evt openings trn16.00-19.30Stephanie vd Kolk
 19.30-23.00xxxxxxxxxx
 
WEEK 14
 
maandag 3 april19.30-23.00Ria vd Loo
dinsdag 4 april19.30-23.00Rob vd Wal
woensdag  5 april19.30-23.00Maaike Poldervaart
donderdag 6 april19.30-23.00Bart de Ruiter
 vrijdag 7 april18.15Jos Bachaus
 afsluiten 
zaterdag  8 april  
competitie12.45-16.15Maaike Poldervaart
 16.15-19.45Robin vd Pols
zondag 9 april09.00-12.30Hennie vd Kaaden
landelijke competitie12.30-16.00Cees Wolswijk
 16.00-19.30Alice Lodder
   
 WEEK 15 
maandag 10  april19.30-23.00Ria Kramer Freher
dinsdag 11 april19.30-23.00Hennie vd Kaaden
woensdag 12  april19.30-23.00Bart de Ruiter
donderdag 13 april19.30-23.00Rob vd Wal
vrijdag 14 april18.15Stefan ter Meer
 Afsluiten 
zaterdag 15 april  
Voorjaarscompetitie12.45-16.15Lenny Oosthoek
 16.15-19.45Marlotte vd Hoeven
zondag 16 april Maarten Kabbedijk
1epaasdag xxxxxxxxxxx
  xxxxxxxxxxx
 
WEEK 16
 
maandag 17 april09.00-12.30Angelo vd Hoeven
competitie12.30-16.00Angelo vd Hoeven
2e paasdag16.00-19.30Angelo vd Hoeven
dinsdag  18 april19.30-23.00Miguel Driessen
woensdag 19 april19.30-23.00Gerda vd Stel
donderdag 20 april19.30-23.00Hanka Huizer
vrijdag 21 april18.15Marinka Fransen
 Afsluiten 
zaterdag 22 april  
  xxxxxxxx
   
zondag 23 april09.00-12.30Hennie vd Kaaden
 12.30-16.00Stephanie vd Kolk
 16.00-19.30Thomas vd Giessen
   
 WEEK 17 
maandag 24 april19.30-23.00Yvonne vd Hart
Dinsdag 25  april 19.30-23.00Ria Kramer Freher
woensdag 26 april 19.30-23.00Cees Wolswijk
donderdag 27  april19.30-23.00Hanka Huizer
vrijdag 28 april19.30-23.00Alice Lodder
zaterdag 29 april  
competitie12.45-16.15Marlotte vd Hoeven
 16.15-19.45Marlotte vd Hoeven
zondag 30 april09.00-12.30Cora vd Hoeven
competitie12.30-16.00Cora vd Hoeven
 16.00-19.30Cora vd Hoeven
 
WEEK 18
 
maandag 1 mei19.30-23.00Hanka Huizer
dinsdag 2  mei19.30-23.00Ria Kramer Freher
woensdag 3 mei19.30-23.00Nel Spermon
donderdag 4 mei19.30-23.00Gerda vd Stel
vrijdag 5 mei18.15Simon vd Wacht
competitieAfsluiten 
zaterdag 6 mei  
competitie12.45-16.15Peter Blok
 16.15-19.45Peter Blok
zondag 7 mei09.00-12.30Francoise vd Wacht
 12.30-16.00Francoise vd Wacht
 competitie16.00-19.30Francoise vd Wacht
 
WEEK 19
 
maandag 8  mei19.30-23.00Anneloes vd Berg
dinsdag 9 mei19.30-23.00Roel v Dalen
woensdag10 mei19.30-23.00Nel Spermon
donderdag 11 mei19.30-23.00Nikola Bijl
vrijdag 12 mei18.15Gerben vd Velden
competitieAfsluiten 
zaterdag 13 mei  
competitie12.45-16.15Peter Blok
 16.15-19.45Danielle Huizer
zondag 14 mei09.00-12.30Ans vd Ouweland
 12.30-16.00Maarten Groeneveld
 competitie16.00-19.30Menno Kriekaart
 
WEEK 20
 
maandag 15 mei19.30-23.00Peter Reniers
dinsdag 16 mei19.30-23.00Jacqueline vd Meer
woensdag 17  mei19.30-23.00Saskia Heijdra
donderdag 18  mei 19.30-23.00Nel Spermon
vrijdag 19 mei18.15Leo vd Pols
competitieAfsluiten 
zaterdag 20 mei  
competitie12.45-16.15Peter vd Berg
 16.15-19.45Peter vd Berg
zondag 21 mei09.00-12.30Ans vd Ouweland
competitie12.30-16.00Nadine de Geus
 16.00-19.30Jordi vd Stelt
 
WEEK 21
 
maandag 22 mei19.30-23.00Yvonne vd Hart
dinsdag 23 mei19.30-23.00Adrie Prins
woensdag 24 mei19.30-23.00Miguel Driessen
donderdag 25  mei12.30-23.00Peter v Seventer
  Peter v Seventer
hemelvaartdag Peter v Seventer
vrijdag 26  mei18.15Dik Vermeer
 Afsluiten 
zaterdag 27 mei  
competitie12.45-16.15Paul vd Hek
 16.15-19.45Paul vd Hek
zondag 28 mei09.00-12.30Pauline Versteeg
 12.30-16.00Pauline Versteeg
 competitie16.00-19.30Pauline Versteeg
 
WEEK 22
 
maandag 29 mei19.30-23.00Debby Hvalsbraten
dinsdag 30 mei19.30-23.00Adrie Prins
woensdag 31 mei19.30-23.00Mathilde Mussert
donderdag 1 juni19.30-23.00Elise Jorissen
vrijdag 2 juni19.30-23.00Dick Jorissen
zaterdag 3  juni xxxxxxxxx
  xxxxxxxxx
  xxxxxxxxx
  xxxxxxxxx
zondag 4 juni09.00-12.30Lambert Dorssers
1e pinksterdag  
 
WEEK 23
 
maandag19.30-23.00Richard Jorissen
2e pinksterdag  
dinsdag 6 juni19.30-23.00Adrie Prins
Woensdag 7 juni19.30-23.00Mathilde Mussert
donderdag 8 juni19.30-23.00Adam Molengraaf
vrijdag 9 juni19.30-23.00Frank vd Wal
zaterdag10  juni09.00-12.30 
senioren12.30-16.00AFKOOP AD VD HOEK
open toernooi16.00-19.30AFKOOP AD VD HOEK
 19.30-23.00 
zondag 11 juni09.00-12.30Rob vd Wal
senioren12.30-16.00Frans Kanters
open toernooi16.00-19.30Coby Kanters
 19.30-23.00Andre Hartstra
 
WEEK 24
 
maandag 12  juni18.00Sarina
senioren19.30-23.00Jose
 19.30-23.00Nancy
open toernooiSLUITAFKOOP AD VD HOEK
dinsdag 13 juni18.00Sarina
senioren19.30-23.00Jose
 19.30-23.00Nancy
open toernooiSLUITAFKOOP EDITH TAALE
woensdag 14  juni18.00Sarina
senioren19.30-23.00Jose
 19.30-23.00Nancy
open toernooiSLUITAFKOOP EDITH TAALE
donderdag 15  juni18.00Sjaak
senioren19.30-23.00Jose
 19.30-23.00Nikola Bijl
open toernooiSLUITAFKOOP EDITH TAALE
vrijdag 16 juni18.00Sjaak
senioren19.30-23.00Jose
open toernooi19.30-23.00Marion v Putten
 SLUITAFKOOP C v SPLUNDER
zaterdag 17 juni09.00-12.30Danielle Huizer
open toernooi12.30-16.00Eric Both
finales12.30-16.00Els Both
 16.00-19.30Frans Kanters
 16.00-19.30Eveline Beijer
 19.30-23.00Coby Kanters
 19.30-23.00Andre Hartstra
zondag 18 juni09.00-12.30Frank vd Wal
open toernooi12.30-16.00Danielle Huizer
finales12.30-16.00Bart de Leeuw
 16.00-19.30Eveline Beijer
 16.00-19.30Andre Hartstra
  ALLEN
 
WEEK 25
 
maandag 19 juni19.30-23.00Krijnie den Hartog
dinsdag 20 juni19.30-23.00Debby Hvalsbraten
woensdag 21 juni19.30-23.00Nienke de Roo- Dekker
donderdag 22  juni19.30-23.00Dick Jorissen
vrijdag 23  juni19.30-23.00Elise Jorissen
zaterdag 24 juni09.00-12.30xxxxxxxx
 12.30-16.00xxxxxxxx
 16.00-19.30xxxxxxxxx
 19.30-23.00xxxxxxxx
zondag 25 juni09.00-12.30Wim Lakerveld
 12.30-16.00Nienke de Roo- Dekker
adoptie trn16.00-19.30Debby Hvalsbraten
 19.30-23.00Joelle Meijnders
 
WEEK 26
 
maandag 26  juni19.30-23.00Anneloes vd Berg
dinsdag 27 juni19.30-23.00Elmar v Lent
woensdag 28  juni19.30-23.00Inge de Rooij
donderdag 29  juni19.30-23.00Krijnie den Hartog
vrijdag 30 juni19.30-23.00Dick v Seventer
zaterdag 1 juli09.00-12.30xxxxxxxxxxx
 12.30-16.00xxxxxxxxxxx
 16.00-19.30xxxxxxxxxxx
 19.30-23.00xxxxxxxxxxx
zondag 2 juli09.00-12.30Lars vd Meer
 12.30-16.00Rene Langstraat
 16.00-19.30Myrthe Oosterhof
 19.30-23.00Maarten Blok
 
WEEK 27
 
maandag 3 juli19.30-23.00Anneloes vd Berg
dinsdag 4 juli19.30-23.00Jeanette vd Berg
woensdag 5 juli19.30-23.00Elmar v Lent
donderdag 6  juli19.30-23.00Adam Molengraaf
vrijdag 7 juli19.30-23.00Esther Schaap
zaterdag 8  juli09.00-12.30AFKOOP Rob Stienstra
Open toernooi12.30-16.00Remco Meijnders
jeugd16.00-19.30Cor vd Waal
 19.30-23.00Frank vd Wal
zondag 9  juli09.00-12.30Ans vd Ouweland
 12.30-16.00Steef Houwlo
Open toernooi12.30-16.00Leon Abma
jeugd16.00-19.30Steef Houwlo
 16.00-19.30Elles v Zetten
 19.30-23.00Steef Houwlo
 
WEEK 28
 
maandag 10 juli09.00-12.30AFKOOP Rob Stienstra
 12.30-16.00Marja Klap
 12.30-16.00Ria vd Sluis
Open toernooi16.00-19.30Joop Goris
jeugd16.00-19.30Lia Goris
 19.30-23.00Cornel vd Kolk
 19.30-23.00Joke Meijnders
   
dinsdag 11 juli09.00-12.30AFKOOP Rob Stienstra
 12.30-16.00Joelle Meijnders
 12.30-16.00Joke Meijnders
Open toernooi16.00-19.30Els Both
jeugd16.00-19.30Eric Both
 19.30-23.00Jessica Ebeltjes
 19.30-23.00Marjolein Eggink
   
woensdag 12  juli09.00-12.30AFKOOP Diana Stienstra
 12.30-16.00Ria vd Sluis
 12.30-16.00Marja Klap
Open toernooi16.00-19.30Rieneke vd Waal
jeugd16.00-19.30Joke Meijnders
 19.30-23.00Bettina vd Ree
 19.30-23.00Marjolein Eggink
   
donderdag 13  juli09.00-12.30AFKOOP Diana Stienstra
 12.30-16.00Lenny Oosthoek
 12.30-16.00Jesse de Ruiter
 16.00-19.30Marlene vd Hurk
Open toernooi16.00-19.30Wil den Braber
jeugd19.30-23.00Rob vd Waal
 19.30-23.00Eveline Beijer
   
vrijdag 14  juli 09.00-12.30AFKOOP Diana Stienstra
 12.30-16.00Marja Klap
 12.30-16.00Ria vd Sluis
Open toernooi16.00-19.30Joop Goris
jeugd16.00-19.30Lia Goris
 19.30-23.00Ton vd Hurk
 19.30-23.00Lenny Oosthoek
   
zaterdag 15  juli09.00-12.30AFKOOP Erwin Strijdhorst
finales12.30-16.00Marjolein Eggink
 12.30-16.00Leon Abma
Open toernooi16.00-19.30Wil den Braber
 16.00-19.30Jorik Meijnders
 19.30-23.00Maarten Groeneveld
 19.30-23.00Paul vd Hek
zondag 16 juli09.00-12.30Dick Weeda
finales12.30-16.00Nadine de Geus
Open toernooi12.30-16.00Elles v Zetten
 16.00-19.30Bart de Leeuw
 16.00-19.30Suzanne Groeneveld
 19.30-23.00 
 
WEEK 29
 
maandag 17  juli19.30-23.00AFKOOP Lida vd Burg
dinsdag 18 juli19.30-23.00AFKOOP Erwin Strijdhorst
woensdag 19 juli19.30-23.00Bas Muilwijk
donderdag 20 juli19.30-23.00Matthijs Meijnders
vrijdag 21 juli19.30-23.00Myrthe Oosterhof
zaterdag 22  juli09.00-12.30xxxxxxxxxxxxx
 12.30-16.00xxxxxxxxxxxxx
 16.00-19.30xxxxxxxxxxxxx
 19.30-23.00xxxxxxxxxxxxx
zondag 23 juli09.00-12.30Bart de Leeuw
 12.30-16.00xxxxxxxxxxxxx
 16.00-19.30xxxxxxxxxxxxx
 19.30-23.00xxxxxxxxxxxxx
 
WEEK 30
 
maandag 24 juli19.30-23.00AFKOOP Lida vd Burg
dinsdag 25  juli19.30-23.00AFKOOP Erwin Strijdhorst
woensdag 26  juli19.30-23.00Bas Muilwijk
donderdag 27  juli19.30-23.00Matthijs Meijnders
vrijdag 28 juli19.30-23.00Harald Hvalsbraten
zaterdag 29 juli09.00-12.30xxxxxxxxxxxxx
 12.30-16.00xxxxxxxxxxxxx
 16.00-19.30xxxxxxxxxxxxx
 19.30-23.00xxxxxxxxxxxxx
zondag 30 juli09.00-12.30Rene Langstraat
 12.30-16.00xxxxxxxxxxxxx
 16.00-19.30xxxxxxxxxxxxx
 19.30-23.00xxxxxxxxxxxxx
 
WEEK 31
 
maandag 31 juli19.30-23.00Leontien vd Hek
dinsdag 1 augustus19.30-23.00Jose Leenders
woensdag 2 augustus19.30-23.00Hans Breederland
donderdag 3 augustus19.30-23.00Frans Caspers
vrijdag 4 augustus19.30-23.00Bettina vd Ree
zaterdag 5 augustus09.00-12.30xxxxxxxxxxxxx
 12.30-16.00xxxxxxxxxxxxx
 16.00-19.30xxxxxxxxxxxxx
 19.30-23.00xxxxxxxxxxxxx
zondag 6  augustus09.00-12.30Rene Langstraat
 12.30-16.00xxxxxxxxxxxxx
 16.00-19.30xxxxxxxxxxxxx
 19.30-23.00xxxxxxxxxxxxx
 
WEEK 32
 
maandag 7 augustus19.30-23.00AFKOOP Lida vd Burg
dinsdag 8 augustus19.30-23.00Saskia Heijdra
woensdag 9 augustus19.30-23.00Hans Breederland
donderdag 10 augustus19.30-23.00Nienke de Roo- Dekker
vrijdag 11 augustus19.30-23.00Thomas vd Giessen
zaterdag 12 augustus09.00-12.30xxxxxxxxxxxxx
 12.30-16.00xxxxxxxxxxxxx
 16.00-19.30xxxxxxxxxxxxx
 19.30-23.00xxxxxxxxxxxxx
zondag 13 augustus09.00-12.30Elles v Zetten
 12.30-16.00xxxxxxxxxxxxx
 16.00-19.30xxxxxxxxxxxxx
 19.30-23.00xxxxxxxxxxxxx
 
WEEK 33
 
maandag 14 augustus19.30-23.00Ria vd Loo
dinsdag 15  augustus19.30-23.00Elise Jorissen
woensdag 16 augustus19.30-23.00Dick Jorissen
donderdag 17 augustus19.30-23.00Richard Jorissen
vrijdag 18  augustus19.30-23.00Taco vd Hek
zaterdag 19 augustus09.00-12.30xxxxxxxxxxxxx
 12.30-16.00xxxxxxxxxxxxx
 16.00-19.30xxxxxxxxxxxxx
 19.30-23.00xxxxxxxxxxxxx
zondag 20 augustusNNJose Leenders
 NNMarg vd Ree
MOSSEL TOERNOOINNWim vd Ree
 19.30-23.00 
 
WEEK34
 
maandag 21 augustus19.30-23.00Jessica Ebeltjes
dinsdag 22 augustus19.30-23.00Thomas vd Giessen
woensdag 23 augustus19.30-23.00Nadine de Geus
donderdag 24 augustus19.30-23.00Jesse de Ruiter
vrijdag 25  augustus19.30-23.00Krijnie den Hartog
zaterdag 26 augustus09.00-12.30Bas vd Linden
 12.30-16.00Jeanette vd Berg
clubkampioenschappen16.00-19.30Marjolein Koning
 19.30-23.00Frans Caspers
zondag 27 augustus09.00-12.30Frans de Vries
 12.30-16.00Frans de Vries
clubkampioenschappen16.00-19.30Frans de Vries
 19.30-23.00Alice Lodder
 
WEEK 35
 
maandag 28 augustus19.30-23.00Maarten Groeneveld
clubkampioenschappen  
dinsdag 29 augustus19.30-23.00Jeanette vd Berg
clubkampioenschappen  
woensdag 30 augustus19.30-23.00Yvonne vd Hart
clubkampioenschappen  
donderdag  31 augustus19.30-23.00Inge de Rooij
clubkampioenschappen  
vrijdag 1 september19.30-23.00Peter vd Berg
Clubkampioenschappen  
zaterdag 2 september09.00-12.30Adam Molengraaf
 12.30-16.00Marjolein Koning
Clubkampioenschappen16.00-19.30Wim Lakerveld
 19.30-23.00Hans Breederland
zondag 3 september09.00-12.30Frank Wolters
Clubkampioenschappen12.30-16.00Wil den Braber
 16.00-19.30Gerda vd Stel
 19.30-23.00Elsemieke Demoed
 
Week 36
 
maandag 4 september19.30-23.00Ria vd Loo
dinsdag 5 september19.30-23.00Frans Kanters
woensdag 6 september19.30-23.00Coby Kanters
donderdag 7 september19.30-23.00Cor Bal
vrijdag 8 september19.30-23.00Marjolein Koning
zaterdag 9 september09.00-12.30xxxxxxxxxxxxx
 12.30-16.00xxxxxxxxxxxxx
 16.00-19.30xxxxxxxxxxxxx
 19.30-23.00xxxxxxxxxxxxx
zondag 10 september09.00-12.30Dick Weeda
 12.30-16.00xxxxxxxxxxxxx
 16.00-19.30xxxxxxxxxxxxx
 19.30-23.00xxxxxxxxxxxxx
 
WEEK 37
 
maandag 11  september19.30-23.00Jessica Ebeltjes
dinsdag 12  september19.30-23.00Lars vd Meer
woensdag 13 september19.30-23.00Els Both
donderdag 14  september19.30-23.00Eric Both
vrijdag 15  september18.15Diana Vermeer
competitiesluit 
zaterdag 16 september09.45-13.15Wim Lakerveld
competitie13.15-16.45Saskia Heijdra
zondag 17 september09.00-12.30Jacomien Weeda
 12.30-16.00Cees Wolswijk
herfstcompetitie16.00-19.30AFKOOP C v SPLUNDER
 19.30-23.00 
 
WEEK 38
 
maandag 18 september19.30-23.00Elmar v Lent
dinsdag 19  september19.30-23.00Joelle Meijnders
woensdag 20 september19.30-23.00Henriette Weeda
donderdag 21  september19.30-23.00Jesse de Ruiter
vrijdag 22 september18.15Coby vd Meulen
competitiesluit 
zaterdag 23  september09.45-13.15Bart de Ruiter
competitie13.15-16.45Taco vd Hek
zondag 24 september09.00-12.30Bruno Coutant
 12.30-16.00Bruno Coutant
herfstcompetitie16.00-19.30Bruno Coutant
 19.30-23.00 
 
WEEK 39
 
maandag 25 september19.30-23.00Marianne Bijl
dinsdag 26 september19.30-23.00Henriette Weeda
woensdag 27 september19.30-23.00Nikola Bijl
donderdag28 september19.30-23.00Elsemieke Demoed
vrijdag 29 september18.15Richard ter Meer
competitiesluit 
zaterdag 30 september09.45-13.15Henriette Weeda
competitie13.15-16.45Maaike Poldervaart
zondag 1 oktober09.00-12.30Jacomien Weeda
 12.30-16.00Marcel Coenradie
herfstcompetitie16.00-19.30AFKOOP C v SPLUNDER
medewerkersdag19.30-23.00 
 
WEEK 40
 
maandag 2 oktober19.30-23.00Richard Jorissen
dinsdag 3 oktober19.30-23.00Lars vd Meer
woensdag 4 oktober19.30-23.00Marianne Bijl
donderdag 5 oktober19.30-23.00Inge de Rooij
vrijdag 6 oktober18.15Angelo vd Hoeven jr
competitiesluit 
zaterdag 7 oktober09.45-13.15Rob de Jongh
competitie13.15-16.45Elles Kuyten
zondag 8 oktober09.00-12.30Aart Versteeg
 12.30-16.00Aart Versteeg
herfstcompetitie16.00-19.30Aart Versteeg
 19.30-23.00 
 
WEEK 41
 
maandag 9 oktober19.30-23.00Elsemieke Demoed
dinsdag 10  oktober19.30-23.00Jacqueline vd Meer
woensdag 11 oktober19.30-23.00Alex v Putten
donderdag 12 oktober19.30-23.00Robin v Putten
vrijdag 13 oktober18.15Eric vd Wal
competitiesluit 
zaterdag 14  oktober09.45-13.15Rob de Jongh
competitie13.15-16.45Elles Kuyten
zondag 15 oktober09.00-12.30Engelien Versteeg
 12.30-16.00Engelien Versteeg
herfstcompetitie16.00-19.30Engelien Versteeg
 19.30-23.00 
 
WEEK 42
 
maandag 16 oktober19.30-23.00Marianne Bijl
dinsdag 17 oktober19.30-23.00Alex v Putten
woensdag 18 oktober19.30-23.00Robin v Putten
donderdag 19 oktober19.30-23.00Leontien vd Hek
vrijdag 20 oktober18.15Bosco Boog
herfstcompetitiesluit 
zaterdag 21  oktober09.45-13.15Rob de Jongh
competitie13.15-16.45Elles Kuyten
zondag 22 oktober09.00-12.30Jacomien Weeda
 12.30-16.00Marcel Coenradie
herfstcompetitie16.00-19.30Leon Abma
 19.30-23.00 
 
WEEK 43
 
maandag 23 oktober19.30-23.00Alex v Putten
dinsdag 24  oktober19.30-23.00Robin v Putten
woensdag 25  oktober19.30-23.00Taco vd Hek
donderdag 26  oktober19.30-23.00Leontien vd Hek
vrijdag 27 oktober18.15Laura vd Wal
competitiesluit 
zaterdag 28 oktober09.45-13.15Aad vd Meulen
competitie13.15-16.45Aad vd Meulen
zondag 29 oktober09.00-12.30Dick Weeda
 12.30-16.00Marcel Coenradie
herfstcompetitie16.00-19.30Aad vd Meulen
 19.30-23.00 
 
WEEK 44
 
maandag 30 oktober19.30-23.00Miguel Driessen
dinsdag 31 oktober19.30-23.00A Trijselaar
woensdag 1 november19.30-23.00Luc Boog
donderdag 2 november19.30-23.00Victor vd Pols
vrijdag 3 november19.30-23.00Hans Monfrooy
zaterdag 4 november09.00-12.30Bas vd Linden
 12.30-16.00 
 16.00-19.30 
 19.30-23.00 
zondag 5 november  
snert trn Jose Leenders
NN