Vanaf vrijdag 6 april spelen we weer competitie op ons park.

De speeldata zijn in onderstaand overzicht te zien:




Teamindeling en teamnummers zijn hieronder te vinden.
Klik op de naam van de captain om op de KNLTB site de huidige standen te zien.

DINSDAGOCHTEND

 WOENSDAGAVOND

(16.23.30 mei, 6.13.20.27 juni)

 

Dames dubbel 45+

Zomeravond Gem.dubbel

 

Lenny Oosthoek

Albert Herrewijnen

 

Jose Leenders

Caroline Herrewijnen

 

Ria van der Loo

Cornel v.d. Kolk

 

Marja Klap

Stephanie Houwlo

 

Wil den Braber

Harald Hvalsbraten

 

Henny van der Kaaden

Debby Hvalsbraten

 

Gerda van der Stel

Frank Sonnemans

 

Nel Spermon

Sandy Sonnemans

 

 

DONDERDAGMIDDAG

 

 

Heren dubbel 50+ /team1

Heren dubbel 50+ / team 2

 

Hans Monfrooij

Tom de Groot

 

Cees van Splunder

Rob de Vogel

 

Leo Bahnerth

Hans van Os

 

Dik Weeda

Maarten Kabbedijk

 

Wim Spermon

Steef Houwlo

 

VRIJDAGAVOND

 

 

Gem.dubbel 17+/team 1

Gem.dubbel 17+/team 2

Gem.dubbel 17+/team 3

Marlotte v.d. Hoeven

Marion van Putten

Coby Kanters

Pascal Kruit

Elise Jorissen

Ton v.d. Hurk

Mark van der Waal

Pauline Versteeg

Frans Kanters

Nadine de Geus

Cees Wolswijk

Marlene v.d. Hurk

Anneloes v.d. Berg

Robin van Putten       

 

Jordi van der Stelt   

Roel van Dalen  

 

VRIJDAGAVOND

 

 

Gem.dubbel 17+/team 4

Gem.dubbel 17+/team 5

Gem.dubbel 17+/team 6

Francoise v.d. Wacht

Arie de Snaijer

Richard ter Meer

Simon v.d. Wacht

Aart Versteeg

Stefan ter Meer

Alice Lodder

Jose Kouwenberg

Erik v.d. Wal

Wim Lakerveld

Nancy Reimering

Gerben v.d. Velden

Dik Vermeer

Sarina v.Sintmaartensdijk

Marinka Fransen

Diana Vermeer           

Wout v. Sintmaartensdijk

Marjolein Eggink        

 

 

Marjolein Koning

 

 

Laura v.d. Wal-Plooster

VRIJDAGAVOND

 

VRIJDAGMIDDAG

Gem.dubbel 17+/team 7

Dames dubbel 17+

Heren dubbel 50+

Yvonne v.d. Hart

Eveline Beijer

 

Leo v.d. Pols

Nikola Bijl

 

Wim v.d. Ree

Inge de Rooij

 

Marg v.d. Ree

Maaike Poldervaart

 

Hans van Os               

Elles Kuijten               

 

ZATERDAG

 

 

Dames 17+ 13:00h

Heren 17+ 10:00h

Heren 35+ 11:30h

Rieneke v.d. Waal

Victor v.d. Pols

Lambert Dorssers

Lianne Boema

Maarten Blok

Frank Wolters

Myrthe Oosterhoff

Rob v.d. Waal

Luc Boog

Caitlin v.d. Broek

Mark v.d. Waal

Ad v.d. Hoek

Suzanne v.d. Hurk

Lennert v.d. Hurk

Lambert Dorssers

Joelle Meijnders

Robin v.d. Pols

Wout v.Sintmaartensdijk

Esther Schaap

Rogier Blaak

 

 

Angelo v.d. Hoeven

 

Matthijs Meijnders

 

 

Bart de Leeuw

 

ZONDAG

 

 

Jongens t/m 17

Heren

Meisjes t/m 17

Jerre Breederland

Elmar van Lent

Eva Herrewijnen

Daan Herrewijnen

Barri Breederland

Anouk v.d. Wacht

Rens v.d. Meer

Jesse de Ruiter

Birgit Houwlo

Thomas van der Wal

Lars v.d. Meer

Fabienne Sonnemans

Emiel van Putten

 

Isabella Sonnemans

 Matthijs van der Wacht